Jauns sporta laukums pie Jelgavas 1. internātpamatskolas Ziņas

Jauns sporta laukums pie Jelgavas 1. internātpamatskolas

Ceturtdiena, 29 septembrī, 2016

Jelgavas 1. internātpamatskolas pagalmā atklāts sporta laukums, un tas ir pielāgots cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

Sporta laukuma atklāšanas pasākumā piedalījās Jelgavas domes pārstāvji, Jelgavas Izglītības pārvaldes pārstāvji, kā arī paši skolas audzēkņi un pasniedzēji. Skolai tika uzdāvināts sporta inventārs – basketbola bumbas un badmintona raketes.

Jelgavas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš savā uzrunā novēlēja skolēniem noticēt savām spējām un sasniegt izvirzītos mērķus: “Šis Jelgavai ir sevišķs gads, man ir liels prieks, ka mēs esam izpildījuši mūsu solījumus – abām Jelgavas internātpamatskolām ir radīta iespēja sportošanai.

Jums ir izbūvēts āra sporta laukums, kurā skolēni varēs sportot, pavadīt aktīvi brīvo laiku un nostiprināt savu veselību.

Nesen no Rio paralimpiskajām spēlēm atgriezās jelgavnieks Edgars Bergs, kurš ir lielisks pierādījums tam, ka, ja cilvēks ļoti vēlas, tad viss ir iespējams.

To arī jums novēlu – gribēt!” Sporta laukumu izbūvēja Jelgavas uzņēmums, projekta aptuvenās izmaksas – 80 tūkstoši eiro, ko sedza no valsts un pašvaldības budžeta.

Būvniecības darbi ilga praktiski visas vasaras garumā – tika izbūvēts basketbola un volejbola laukums, āra trenažieri, šūpoles un spēļu laukums   

Sandra Fomina @nadja
žurnāliste
3 gadi 4 mēneši 21 diena portālā
Bija online 12 stundas pirms
Meklētājs būvniecības nozarē