Pasniegs nekustamā īpašuma nozares 2022.gada balvas Ziņas

Pasniegs nekustamā īpašuma nozares 2022.gada balvas

Trešdiena, 23 novembrī, 2022

2.decembrī Cēsīs norisināsies nekustamā īpašumu profesionāļu konference, kuras laikā tiks pasniegtas 2022.gada balvas nozares labākajiem aģentiem.

"Turpinot Latvijas Nekustamo īpašumu darījumu asociācijas (LANĪDA) tradīciju, ikgadējās nekustamo īpašumu konferences laikā par nozīmīgiem sasniegumiem izcila klientu apkalpošanas servisa nodrošināšanā, profesionālo izaugsmi, izcilu pārdošanas rezultātu sniegumu, kā arī reputācijas veidošanu nozares profesionāļus apbalvosim piecās dažādās nominācijās," stāsta LANĪDA izpilddirektore Sandra Rasnača.

"Jebkuras nozares panākumu atslēga ir cilvēki, un nekustamā īpašuma joma nav izņēmums. Mums rūp ne tikai aģentu un kompāniju monetārie sasniegumi, bet arī tas, cik profesionāli un atbildīgi savā darbībā ir šie cilvēki, kāds ir ieguldījums un ietekme nozares kopējā attīstībā un reputācijā, kā arī sabiedrības izglītošanā."

Nekustamā īpašuma profesionāļi tiks apbalvoti nominācijās: "GADA JAUNAIS AĢENTS", "LANĪDAS GADA AĢENTS", "CITADELES GADA AĢENTS", "City24.lv KLIENTU NOVĒRTĒTĀKAIS GADA AĢENTS", "AĢENTS - SOCIĀLAIS LĪDERIS". Balvām izvirzītos kandidātus vērtēs atsevišķas komisijas un noteiks labāko.

Jau ziņots, ka nolūkā diskutēt par aktuālajiem jautājumiem nozarē, LANĪDA, nekustamo īpašumu sludinājumu portāls City24.lv un banka Citadele organizēs nekustamo īpašumu tirgus profesionāļu konferenci. Tajā tiks runāts par nekustamā īpašuma attīstības tendencēm un ekonomikas attīstības prognozēm, nekustamā īpašuma attīstību un saglabāšanu reģionos, publiskā sektora nomnieku un iznomātāju izaicinājumi un risinājumi 2023.gadā. Savukārt diskusijas plānotas četrās tēmās: "Ko mācīties no krīzes?", "Nākotnes klients - izmaiņas sabiedrības attīstībā, paradumos", "Vai karš mainīs ES zaļo kursu?" un "Jauno mājokļu attīstības tendences".

Konferences programma pieejama šeit:

LANĪDA NĪ Konference| LANĪDA (lanida.lv)

Ieejas kartes uz konferenci var iegādāties šeit:

Nekustamo īpašumu profesionāļu konference - BezRindas

Sandra Fomina @nadja
žurnāliste
5 gadu 4 dienas portālā
Bija online 31 janvārī 19:38
Meklētājs būvniecības nozarē