Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800 Turpmāk “Rīgas namu pārvaldnieks” rēķini – Swedbank internetbankā Ziņas
Foto: riga.lv

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800 Turpmāk “Rīgas namu pārvaldnieks” rēķini – Swedbank internetbankā

Trešdiena, 21 decembrī, 2016

SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) sadarbībā ar AS “Swedbank” no šī gada 19. decembra pakāpeniski uzsāk jauna pakalpojuma ieviešanu – RNP rēķinu saņemšanu “Swedbank” internetbankā. Pakalpojuma ieviešana nodrošinās klientiem iespēju vieglāk un ērtāk saņemt un apmaksāt rēķinus ar pāris kliķšķiem. Šis pakalpojums abu uzņēmumu klientiem ir bez maksas.


Pakalpojums automātiski būs pieejams tiem RNP un “Swedbank” klientiem, kuri ir dzīvokļu īpašnieki un  pēdējā rēķina apmaksu ir veikuši no konta Swedbank.

Šobrīd “Swedbank” e-rēķinu internetbankā var saņemt jau 60 dažādu uzņēmumu klienti, kas kopumā ik mēnesi izsūta vairāk nekā 225 000 e-rēķinu. No visiem minētajiem uzņēmumiem, rēķinus tieši par komunālajiem pakalpojumiem saviem klientiem nosūta 22 uzņēmumi visā Latvijā.

RNP ir Latvijas lielākais namu apsaimniekošanas uzņēmums, kas sniedz saviem klientiem iespēju ikmēneša rēķinus saņemt ne tikai pastkastītēs un elektroniski – vortālā www.e-parvaldnieks.lv, bet arī internetbankā.

RNP valdes priekšsēdētājs Ivo Lecis: “No 167 tūkstošiem mūsu klientu jau 90 tūkstoši izmanto elektroniskās vides – e-pārvaldnieks.lv, pakalpojumus. Tas liecina par to, ka e-risinājumi mūsu klientu vidū kļūst arvien pieprasītāki. E-rēķina saņemšanas nodrošināšana klienta i-bankā ir vēl viens solis pretī mūsu klientiem, lai sniegtu iespēju ikdienas soļus paveikt ātri un ērti.”

„Esmu ļoti priecīga, ka tik liels uzņēmums kā “Rīgas namu pārvaldnieks” ir izlēmis nodrošināt saviem klientiem šo mūsdienīgo risinājumu, un esmu pārliecināta, ka rīdzinieki turpmāk par komunālajiem pakalpojumiem norēķināsies tieši ar e-rēķinu palīdzību, jo būs arvien mazāka nepieciešamība meklēt rēķinus dažādās vietnēs, turklāt būs arī mazāk iespēju kļūdīties vai nokavēt maksājumus,” saka Beāte Krauze, Swedbank Naudas pārvaldības daļas vadītāja.

Papildu informācija par e-rēķina saņemšanas iespēju internetbankā pieejama: RNP – www.rnparvaldnieks.lv, tālr. 8900, kā arī “Swedbank” – www.swedbank.lv, tālr. 67 444 444.

Sandra Fomina @nadja
žurnāliste
5 gadu 1 mēnesis 27 dienu portālā
Bija online 28 martā 17:06
Meklētājs būvniecības nozarē