VENTSPILĪ :SVINĪGI UZSĀKTA PLUDMALES VOLEJBOLA STADIONA BŪVNIECĪBA Новости

VENTSPILĪ :SVINĪGI UZSĀKTA PLUDMALES VOLEJBOLA STADIONA BŪVNIECĪBA

Воскресенье, 13 ноября, 2016

11.novembrī ar svinīgu pasākumu, kura laikā Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs ne tikai teica uzrunu, bet arī pats personīgi sēdās pie traktora "Bobcat" vadības pults, tika uzsākta pludmales volejbola stadiona būvniecība.

Svinīgajā pasākumā piedalījās Ventspils pilsētas domes pārstāvji, pludmales volejbola kluba “Bloks”, Olimpiskā centra “Ventspils” un celtniecības uzņēmuma “Ostas celtnieks” pārstāvji, kā arī citi interesenti.

Par pašvaldības atbalstu pludmales volejbola attīstībai Ventspilī un Latvijā pateicību izteica gan pludmales volejbola kluba “Bloks” pārstāvji, gan arī Andris Šmēdiņš, volejbola treneris un izcilo sportistu Jāņa un Toma Šmēdiņu tēvs.

Pludmales volejbola stadions atradīsies blakus Kāpu promenādei. Līdz gada nogalei šajā stadionā ir paredzēts uzbūvēt piecus volejbola laukumus, kas būs pilnvērtīgi aprīkoti sacensību un treniņu norisei.

Tur būs gan pārģērbšanās kabīnes, gan neliela konteinertipa noliktava un treneru telpa, kā arī dušas un laukumu apgaismojums. Ikdienā pie volejbola laukumiem atradīsies pārvietojamas skatītāju tribīnes ar 50 sēdvietām, bet nepieciešamības gadījumā, pludmales volejbola stadions varēs pārtapt par starptautisku sacensību norises vietu ar vienu centrālo volejbola laukumu un trīs papildus laukumiem.

Pie centrālā volejbola laukuma sacensību laikā būs iespējams izvietot skatītāju tribīnes līdz pat 1000 skatītājiem. Pludmales volejbola laukumus interesenti varēs izmantot bez maksas. Pludmales volejbola stadionu apsaimniekos SIA “Olimpiskais centrs “Ventspils””.

Būvniecības darbus veic SIA “Ostas celtnieks”, un kopējais šī projekta īstenošanai paredzētais finansējums ir 175 000 EUR.

Finansējumu būvniecībai ir piešķīrusi valsts ar mērķi attīstīt sporta infrastruktūru. Pludmales volejbola stadiona nodošana ekspluatācijā notiks 2017. gada pavasarī, un stadiona svinīga atklāšana notiks nākamā gada maijā ar Latvijas čempionāta 1.posmu pludmales volejbolā 

Sandra Fomina @nadja
žurnāliste
4 года 11 месяцев 27 дней на портале
Был онлайн 18 января в 09:38
Строительный поисковик