Ogres 1. vidusskolā turpinās būvdarbi Новости

Ogres 1. vidusskolā turpinās būvdarbi

Понедельник, 10 октября, 2016

Jau no vasaras vidus Ogres 1. vidusskolā, kas ir novada lielākā mācību iestāde, norisinās vērienīgi būvdarbi.

Tie ietver stadiona pārbūvi, 6 kabinetu labiekārtošanu, kā arī ēkas siltināšanu. Ogres 1. vidusskolas stadionā šobrīd ir veikti aptuveni 70 procenti no projektā paredzētajiem zemes darbiem, par 90 procentiem ir izpildīti lietus ūdens kanalizācijas darbi.

Šobrīd notiek priekšdarbi lai sāktu betonēt tribīņu daļu un basketbola laukumu. Projekta noslēgumā stadionā būs izbūvēts skrejceļš, tāllēkšanas, augstlēkšanas, lodes grūšanas sektori, futbola, basketbola un volejbola laukumi, skatītāju tribīnes zem nojumes, kuras paredzētas līdz pat 300 vietām, uzstādīts arī informatīvais tablo, veikta stadiona apskaņošana un karoga masta uzstādīšana.

Skolēnu drošībai būs nostiprināta nogāze pie Ogres 1.vidusskolas stadiona, izbūvēta arī saimniecības ēka sporta inventāra un teritorijas uzkopšanas inventāra novietošanai, izbūvēta zālāju laistīšanas sistēma un drenāžas un lietus kanalizācija.

Gar stadionu būs pastaigu taka. Stadiona pārbūvi veic pilnsabiedrība “Guliver Construction”. Kopējā līguma summa ir 933 509,85 EUR (bez PVN). Darbus plānots pabeigt nākamā gada pavasarī. Līdz oktobra beigām plānots pabeigt uzsāktos Ogres 1. vidusskolas iekštelpu remontdarbus.

 Trīs izremontētajos kabinetos (bioloģijas, matemātikas, IT centra telpās) jau notiek pilnvērtīgs mācību process. Šobrīd vēl rit aktīvs darbs pie jaunā dabas zinību kabineta izbūves, kas mācību procesam netraucē, jo remontdarbu laiki tiek saskaņoti ar stundu grafiku. Ķīmijas mācību klasē un informācijas un komunikāciju centrā darbi ir noslēguma stadijā.

Tuvāko nedēļu laikā sporta hallē, ievērojot noslodzes grafiku, tiks mainīts apgaismojums uz jaunās paaudzes LED lampām. Pēc darbu pabeigšanas būs pilnībā izremontētas 6 mācību telpas, koridors un nomainīti gaismas objekti sporta hallē. Nākamā gada sākumā izremontētās telpas tiks nodrošinātas ar jaunu materiāltehnisko nodrošinājumu – ergonomiskām mēbelēm un modernām tehnoloģijām, kas nodrošinās kvalitatīvu un mūsdienīgu mācību procesu. Sporta halle tiks aprīkota ar telpu sadalošu aizkaru optimālai telpas izmantošanai.

Ogres 1. vidusskolas iekštelpu remontdarbus veic uzņēmums SIA “Danks”. Kopējā līguma summa ir 136 949,40 EUR (bez PVN). Drīzumā tiks uzsākta arī projekta “Siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšana Ogres 1. vidusskolā, veicot atjaunošanu” īstenošana. Tā ietvaros tika veikta Ogres 1.vidusskolas ēkas siltināšana.      

Sandra Fomina @nadja
žurnāliste
5 лет 3 месяца 30 дней на портале
Был онлайн 30 мая в 21:41
Строительный поисковик