Aicinām būvniekus sadarboties

Piedāvājums no kompānijas

Piedāvājam būvmateriālus ātri būvējamām betona karkasa mājām ar gatavu siltinājumu. Der ne tikai privātmājām, bet arī daudzstāvu mājām un rūpniecības objektiem.

Vispārīgā informācija

Meklējam:Veikali
Darbības veids:Tehnika
Galvenais ofiss:Bulgārija
Interesējošās valstis:Latvija

Informācija par kompāniju

Juridiskais nosaukums:EKOBLOKI SIA
Reģistrācijas numurs: 40203075423
Juridiskā adrese:Bruņinieku iela 29/31, Centra rajons, Rīga, LV-1001, Latvija
Dibināta:10.10.2017
Apgrozījums:200 000 €
Darbinieku skaits:4

Kompānijas apraksts

Kompānija "Ekobloki" ir pasaulē pazīstamās kompānijas Izodom 2000 oficiālais pārstāvis Latvijā. 
Divdesmit septiņus gadus "Izodom 2000 Polska" nodarbojas ar celtniecības elementu ražošanu.
Produktu klāstā ietilpst gandrīz simt celtniecības veidņu, divu veidu izolācijas materiālu loksnes, kā arī grīdu, pamatu un jumtu izolācijas daļas.
Tā ir ātri būvējama betona karkasa māja ar gatavu siltinājumu. Der ne tikai privātmājām, bet arī daudzstāvu mājām un rūpniecības objektiem.

Produkta/pakalpojuma apraksts

Izodom 2000 Polija ražo veidņus, kurus piepilda ar betonu. Veidnis ir forma, kas ir izveidots no cietiem termoizolācijas materiāliem. Veidņa elementi pēc betonēšanas vairs netiek noņemti, kā tas notiek ar tradicionālajiem veidņiem, bet tie paliek uz visiem laikiem, veidojot izolācijas funkciju.  IZODOM piedāvā elementu komplektus ar dažādiem izolācijas slāņa biezumiem un atšķirīgiem vidū iepildāmā betona slāņa biezumiem.
Piemeklējot nepieciešamos veidņa elementu tipus, betona marku un armatūras veidu, no Izodom elementiem var uzbūvēt  ēkas un būves ar dažādu pielietojumu: daudzstāvu daudzdzīvokļu ēkas, PASĪVĀS un ENERGOEFEKTĪVĀS ģimenes mājas, sabiedriskās ēkas, peldbaseinus, ražošanas ēkas, dzesēšanas un saldēšanas noliktavu ēkas. Jāatzīmē, ka Eiropas tiesību normas neierobežo ēku tehnoloģijas attiecībā uz konstrukciju augstumu. Būvējot īpaši augstu ēku, projektētājam ir nepieciešams ņemt vērā betona marku, armatūras kvalitāti un elementu atbilstību atveres platumam. Pašas augstākās ēkas, kas uzbūvētas ar IZODOM tehnoloģiju, ir 12 stāvu dzīvojamās ēkas. IZODOM tehnoloģija ir piemērota arī ēku būvniecībai seismiski bīstamajos rajonos.
Atšķirīgā biezuma IZODOM sienu elementi ļauj būvēt ēkas, kas atbilst 4 energotaupības klasēm.
 

Kompānijas adrese

Produkta video

Kaspars Irbe

Piedāvājam būvmateriālus ātri būvējamām betona karkasa mājām ar gatavu siltinājumu. Der ne tikai privātmājām, bet arī daudzstāvu mājām un rūpniecības objektiem.