Hepsor investē 13 miljonus eiro jauna biznesa kompleksa izveidei Rīgā Ziņas
Foto: db.lv

Hepsor investē 13 miljonus eiro jauna biznesa kompleksa izveidei Rīgā

Otrdiena, 19 oktobrī, 2021

 Igaunijas nekustamā īpašuma attīstītājs "Hepsor" Dreiliņos sācis jaunā biznesa kompleksa pirmās kārtas - "StokOfiss U30" būvniecību, kur plānotais kopējais investīciju apjoms ir aptuveni 13 miljoni eiro, aģentūrai LETA pavēstīja "Hepsor" pārstāvji.

Biznesa komplekss tiek būvēts netālu no Ulbrokas ielas un Augusta Deglava ielas krustojuma. Interesi par nomas iespējām ir izrādījis liels skaits mazo un vidējo uzņēmumu. Patlaban jau divas trešdaļas no pirmās kārtas telpām ir iznomātas.

Biznesa kompleksa "StokOfiss U30" pirmās kārtas platība ir aptuveni 3650 kvadrātmetri. Divos stāvos būs pieejamas 10 nodalītas iznomājamas telpas, katra 323-487 kvadrātmetrus lielas, - piemērotas noliktavas, veikala vai biroja vajadzībām. Ar dažādu tehnisko risinājumu palīdzību katru no tām būs iespējams pielāgot atbilstoši nomnieku vajadzībām, tai skaitā, vairākas telpas varēs apvienot vienā.

Jaunā biznesa kompleksa pirmās kārtas ēkā pirmajā stāvā atradīsies tirdzniecības telpas, noliktavas un palīgtelpas. Savukārt otrajā stāvā būs izvietotas biroja telpas. Klientu un darbinieku vajadzībām nomniekiem būs nodrošināta arī plaša bezmaksas autostāvvieta 84 automašīnām. Biznesa kompleksa pirmās kārtas - "StockOfiss U30" celtniecības darbus plānots pabeigt 2022.gada vasarā.

"Hepsor" valdes loceklis Marti Krass informēja, ka patlaban ir izdevies iznomāt jau 70% no biznesa kompleksā pieejamajām telpām. ""StokOfiss" sniedz mazajiem uz vidējiem uzņēmumiem iespēju visas tirdzniecībai nepieciešamās telpas īrēt vienuviet, tādā veidā samazinot uzņēmumu loģistikas izdevumus, atvieglojot ikdienas darbus un veicinot uzņēmējdarbības efektivitāti," skaidroja Krass.

Blakus "StokOfiss U30", Ulbrokas ielā 34, taps arī biznesa kompleksa otrā kārta "StokOfiss U34". Plānots, ka tā izīrējamā platība būs divas reizes lielāka - 7500 kvadrātmetri. Otrās kārtas telpas nomniekiem būs pieejamas 2023.gada vasarā.

Biznesa kompleksa "StokOfiss U30" ģenerālais būvuzņēmējs ir SIA "Mitt&Perlebach", savukārt telpu iznomāšanas un nomas nosacījumu jautājumus koordinē "Colliers International" zemes un industriālo platību komandas pārstāvji.

"Hepsor" ir dibināts Igaunijā 2011.gadā, kur līdz šim ir īstenoti vairāki nekustamā īpašuma projekti dzīvojamā un komercsegmentā. Latvijā "Hepsor" darbību sāka 2017.gada nogalē. Sadarbībā ar "Hepsor" saistīto būvniecības uzņēmumu "Mitt&Perlebach" tiek attīstīti vairāki projekti dzīvojamā segmentā.

Sandra Fomina @nadja
žurnāliste
4 gadi 8 mēnešu 2 dienas portālā
Bija online 4 minūtes pirms
Meklētājs būvniecības nozarē